10 Φεβρουαρίου 2023 ΔΙΑΦΟΡΑ Φώντας Μπαραλιάκος: Μαζί ξεκινήσαμε. Μαζί συνεχίζουμε! Μαζί ξεκινήσαμε και μαζί συνεχίζουμε για να πάμε την Πιερία μας ακόμη πιο ψηλά! Σας ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη σας! ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ ΤΟΥ ΦΩΝΤΑ 21 Ιανουαρίου 2022 Εθελοντική αιμοδοσία την Πέμπτη 27 Ιανουαρίου – Διοργανώνει ο Βουλευτής Φ. Μπαραλιάκος και οι συνεργάτες του 4 Οκτωβρίου 2019 Συνάντηση Φ.Μπαραλιάκου με την Υπουργό Πολιτισμού 13 Δεκεμβρίου 2018 Γιατί στηρίζει ο Τσίπρας την Συμφωνία; 9 Φεβρουαρίου 2024 Πρόταση για Voucher εγγραφής σε αθλητικές ακαδημίες κατέθεσε ο Φώντας Μπαραλιάκος στον Αν. Υπουργό Αθλητισμού Ι.Βρούτση
21 Ιανουαρίου 2022 Εθελοντική αιμοδοσία την Πέμπτη 27 Ιανουαρίου – Διοργανώνει ο Βουλευτής Φ. Μπαραλιάκος και οι συνεργάτες του
9 Φεβρουαρίου 2024 Πρόταση για Voucher εγγραφής σε αθλητικές ακαδημίες κατέθεσε ο Φώντας Μπαραλιάκος στον Αν. Υπουργό Αθλητισμού Ι.Βρούτση