Δεύτερη επίσκεψη του υπ.βουλευτή της ΝΔ κ. Φώντα Μπαραλιάκου στη λαϊκή αγορά της Κατερίνης.
Για ακόμη μία φορά, βρέθηκε στη λαϊκή αγορά της πόλης, ο κ. Φώντας Μπαραλιάκος, για να επικοινωνήσει με τους παραγωγούς που επιχειρούν να κρατήσουν ζωντανό τον αγροτοδιατροφικό τομέα της χώρας. «Τιμή μου να σας υπηρετήσω, ως εκπρόσωπος σας στο Κοινοβούλιο» δήλωσε στον καθένα ξεχωριστά.
Παράλληλα, υπενθύμισε πως προτεραιότητα για τη ΝΔ και ευθύνη του κράτους είναι να σεβαστεί τον κόπο τους, να τιμήσει τον ιδρώτα τους και να στηρίξει την αδιάκοπη προσπάθειά τους.
![Επίσκεψη του υπ.βουλευτή της ΝΔ κ. ΦΩΝΤΑ ΜΠΑΡΑΛΙΑΚΟΥ στη λαϊκή αγορά της Κατερίνης. 2 65260841 712974215800752 2557458084792369152 n](https://i2.wp.com/fontasbaraliakos.gr/wp-content/uploads/2019/06/65260841_712974215800752_2557458084792369152_n.jpg?fit=750%2C1000&ssl=1)
![Επίσκεψη του υπ.βουλευτή της ΝΔ κ. ΦΩΝΤΑ ΜΠΑΡΑΛΙΑΚΟΥ στη λαϊκή αγορά της Κατερίνης. 3 65380334 717870062006390 803240682004152320 n 1](https://i0.wp.com/fontasbaraliakos.gr/wp-content/uploads/2019/06/65380334_717870062006390_803240682004152320_n-1.jpg?fit=750%2C563&ssl=1)
![Επίσκεψη του υπ.βουλευτή της ΝΔ κ. ΦΩΝΤΑ ΜΠΑΡΑΛΙΑΚΟΥ στη λαϊκή αγορά της Κατερίνης. 4 65393668 1617902695008593 8168766920678440960 n](https://i0.wp.com/fontasbaraliakos.gr/wp-content/uploads/2019/06/65393668_1617902695008593_8168766920678440960_n.jpg?fit=750%2C1000&ssl=1)
![Επίσκεψη του υπ.βουλευτή της ΝΔ κ. ΦΩΝΤΑ ΜΠΑΡΑΛΙΑΚΟΥ στη λαϊκή αγορά της Κατερίνης. 5 65459606 2369073269995540 7950468627969343488 n](https://i2.wp.com/fontasbaraliakos.gr/wp-content/uploads/2019/06/65459606_2369073269995540_7950468627969343488_n.jpg?fit=750%2C563&ssl=1)
![Επίσκεψη του υπ.βουλευτή της ΝΔ κ. ΦΩΝΤΑ ΜΠΑΡΑΛΙΑΚΟΥ στη λαϊκή αγορά της Κατερίνης. 6 65494426 862513980769009 726142707621167104 n](https://fontasbaraliakos.gr/wp-content/uploads/2019/06/65494426_862513980769009_726142707621167104_n.jpg)